Προγραμμα tv για Παρασκευη 12-2-2016

MEGA
programma tv MEGA
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΖΩΝΤΑΝΑ
06.45 ELEMENTARY Κ4 Ε2
07.00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ;
07.15 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
07.30 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε1
07.55 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε2
08.20 ACCORDING TO JIM Κ2 Ε15
08.40 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ;
08.45 HOW I MET YOUR MOTHER Κ2 Ε16
09.00 FITNESS TIME
09.10 FALLING SKIES Κ5 Ε6
09.35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ - ΚΑΝΑΔΑΣ
09.50 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΕΑ
09.55 CRIMINAL MINDS Κ8 Ε11
10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10.05 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ
10.15 ΦΤΩΧΟΣ, ΑΛΛΑ ΤΙΜΙΟΣ
10.40 THE SIMPSONS Κ20 Ε14
10.55 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ
11.05 AMERICAN DAD Κ4 Ε16
11.30 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε3
11.50 FAST N' LOUD
11.55 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε4
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ- ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12.20 ACCORDING TO JIM Κ2 Ε16
12.30 NAMASTE
12.40 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
12.45 HOW I MET YOUR MOTHER Κ2 Ε17
13.00 SECRET LIAISON
13.10 AMERICAN CRIME STORY E1
13.35 ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 FALLING SKIES Κ5 Ε7
14.30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
14.45 ΣΤΟ ΦΙΛΕ
14.55 CRIMINAL MINDS Κ8 Ε12
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ- ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
15.15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
15.25 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
15.40 THE SIMPSONS Κ20 Ε15
15.45 TATIANA LIVE
16.00 ON ΕΡΤ
16.05 AMERICAN DAD Κ5 Ε1
16.20 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
16.30 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε6
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ
16.50 AMERICAN CRIME STORY E1
17.00 EUROCUP: ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
17.40 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
17.50 ACCORDING TO JIM Κ2 Ε17
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ- ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
18.15 HOW I MET YOUR MOTHER Κ2 Ε18
18.30 CELEBRITY SCOOP
18.35 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ - ΚΑΝΑΔΑΣ
18.40 FALLING SKIES Κ5 Ε8
18.45 LIVE NEWS
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ
19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ
19.05 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
19.25 CRIMINAL MINDS Κ8 Ε13
20.00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ;
20.10 THE SIMPSONS Κ20 Ε16
20.30 ΠΩΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ
20.35 AMERICAN DAD Κ5 Ε2
20.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
21.00 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
21.25 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε8
21.30 EUROLEAGUE: TOP 16
21.50 AMERICAN CRIME STORY E2
22.00 FAST N' LOUD
22.30 THE ELLEN DEGENERES SHOW
22.40 THE X FILES Κ10 Ε4
23.00 ΤΖΙΜΙ ΝΤΕ ΒΙΛ: ΘΡΥΛΙΚΟΙ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ
23.10 CELEBRITY GAME NIGHT
23.30 SCREAM QUEENS Κ1 Ε7
00.00 FAST N' LOUD: DEMOLITION THEATER
00.20 AMERICAN HORROR STORY Κ5 Ε11
00.30 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
01.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ
01.10 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε5
01.30 NOVASPORTS3
01.35 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε6
01.55 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΨΑΡΙΩΝ
02.00 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
02.30 RESCUE ME
02.45 THE WALKING DEAD Κ6 Ε5
02.50 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
03.30 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε5
03.40 FAST N' LOUD
03.55 THAT 70’S SHOW Κ6 Ε6
04.00 ON ΕΡΤ
04.20 DA VINCI’S DEMONS Κ3 Ε6
04.30 ΤΖΙΜΙ ΝΤΕ ΒΙΛ: ΘΡΥΛΙΚΟΙ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ
05.00 NAMASTE
05.15 THE STRAIN Κ2 Ε13
05.20 FAST N' LOUD: DEMOLITION THEATER
ANT1
programma tv ANT1
05.35 ΟΙ ΧΛΙΔΑΤΟΙ
06.00 Η ΔΥΣΗ ΣΤΟ BLOOMBERG
06.15 PLAYLIST
06.30 ΤΟ ΡΕΥΜΑ
07.00 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
07.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
07.50 ΜΑΡΤΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (WITNESS FOR THE PROSECUTION)
07.55 FRONT AND CENTER
08.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ 3
08.30 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ 3
08.50 PLAYLIST
09.00 DIRTY ROTTEN SURVIVAL
09.30 ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ
09.55 ED SHEERAN - ROCKNESS
10.00 BIG FISH TEXAS
10.15 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
10.30 ΤΟ ΡΕΥΜΑ
11.00 DIRTY ROTTEN SURVIVAL
11.15 LONDON LIVE SPECIAL
11.30 ΡΗΓΜΑΤΑ
12.00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 10
12.05 THIS IS NOT A LOVE SONG FESTIVAL
12.10 Η ΝΥΦΗ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ (THE BRIDE WORE BLACK)
12.30 ΟΙ ΧΛΙΔΑΤΟΙ
12.45 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
13.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ 5
13.30 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ
13.45 PLAYLIST
14.00 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ: ΥΠΕΡΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ 2
14.30 LONDON LIVE SPECIAL
14.45 SESIONES
15.00 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΟΥ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
15.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
15.20 YEAH FESTIVAL
15.50 ΡΩΣΙΚΗ ΕΣΤΙΑ (THE RUSSIA HOUSE)
15.55 ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ LOVEBOX FESTIVAL
16.00 DIRTY ROTTEN SURVIVAL
16.30 ΤΟ ΡΕΥΜΑ
16.55 MARVELLOUS ISLAND 2015
17.00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 10
17.45 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 BIG FISH TEXAS
18.30 LONDON LIVE SPECIAL
18.45 BILLY JOEL - IN HIS OWN WORDS
19.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΟΥ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ
19.30 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ
20.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 3
20.15 PLAYLIST
20.50 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΓΚΛΕΙΣΜΟΥ
21.00 ICE ROAD RESCUE
21.30 HOLLYWOOD NEWS FEED
21.50 BOSS 2
22.00 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ 2
22.30 ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ PITCHFORK PARIS FESTIVAL
22.50 ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
23.00 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
23.05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΣΤΟ PITCHFORK PARIS FESTIVAL
23.15 ΤHE 2NIGHT SHOW
23.30 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
23.50 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΣ ΆΝΤΖΕΛΕΣ
00.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 3
00.10 PLAYLIST
00.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
01.00 ICE ROAD RESCUE
01.10 ’OΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (SILENTIUM)
01.30 CLIMATE CHANGE
02.00 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
02.05 ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
02.30 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
02.55 PORI JAZZ FESTIVAL
03.00 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
03.10 ΣΤΟΝ ’ΙΛΙΓΓΟ ΤΗΣ ΑΚΟΛΑΣΙΑΣ (HISTOIRES EXTRAORDINAIRES)
03.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ
03.30 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
03.50 PLAYLIST
04.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΟΥ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ
04.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
04.30 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ
05.00 BIG FISH TEXAS
05.15 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΕΓΩ (THE DARK HALF)
05.30 Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ
STAR
programma tv STAR
05.35 ΟΙ ΧΛΙΔΑΤΟΙ
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
06.10 ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΣΤΟ ΛΟΝΓΚ ΆΙΛΑΝΤ
06.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
06.30 ’EΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
06.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
06.45 TRANSFORMERS PRIME
07.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
07.10 THUNDERCATS - PATHFINDER TV
07.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
07.30 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
07.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
07.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
07.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΟΥΙΛΙΣ
08.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
08.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
08.30 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
08.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
08.40 ΜΙΚΡΟΙ ΆΝΘΡΩΠΟΙ, ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
08.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
09.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
09.10 THE PARANOIDS
09.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
09.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
09.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
09.45 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
10.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
10.05 CAKE BOSS
10.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
10.30 BBC BUSINESS LIVE
10.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
11.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
11.30 ’EΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ (Ε)
11.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
12.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
12.20 MAD BASTARDS
12.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
12.30 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
12.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
12.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 GMT
13.15 ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΨΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ
13.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
13.30 GMT
13.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
13.45 HOUSE 7
14.00 GMT
14.10 ΚΑΤΙ ΔΑΝΕΙΚΟ, ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
14.15 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ… ΣΑΛΗΣ, Ο ΜΑΥΡΟΣ ΒΑΡΚΑΡΗΣ
14.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
14.30 GMT
14.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
14.40 Η ΚΕΙΤ ΣΥΝ ΟΚΤΩ
14.45 ΦΜ LIVE
15.00 ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15.05 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ E8
15.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
15.30 ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
16.00 ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
16.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
16.30 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
16.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
16.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
16.55 ΜΙΚΡΟΙ ΆΝΘΡΩΠΟΙ, ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΘΙΟΥ ΑΜΡΟΛΙΓΟΥΑΛΑ
17.10 THE PARANOIDS
17.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
17.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΘΙΟΥ ΑΜΡΟΛΙΓΟΥΑΛΑ
17.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
17.40 STAR NEWS
17.50 CAKE BOSS
18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΘΙΟΥ ΑΜΡΟΛΙΓΟΥΑΛΑ
18.20 CAKE BOSS
18.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
18.30 ’EΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ (Ε)
18.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
18.45 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ
19.00 ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΗΓΗ
19.15 ΠΕΣ ΝΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΕΜΑ - ΠΑΡΑΝΥΜΦΟΙ
19.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
19.30 ΤΟ BBC ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
19.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
19.40 ΠΕΣ ΝΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΕΜΑ
19.50 STAR NEWS
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
20.10 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ...ΤΣΙΓΓΑΝΙΚΑ
20.15 KUMIKO, THE TREASURE HUNTER
20.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
20.30 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
20.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
20.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
20.50 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΓΚΛΕΙΣΜΟΥ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΝΕΑ ΣΗΜΕΡΑ
21.05 Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ
21.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
21.30 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
21.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
21.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΙΛΕΡ
21.50 BOSS 2
22.00 BBC BUSINESS LIVE
22.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
22.30 ’EΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ (Ε)
22.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΙΤΑΛΙΑ/ΝΑΠΟΛΙ E2
22.50 ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
22.55 ΚΡΥΦΑ ΓΕΥΜΑΤΑ
23.00 ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΗΓΗ
23.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
23.30 ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΗΓΗ
23.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΛΙΑ/ΠΑΡΙΣΙ E1
23.50 ΣΩΜΑΤΑ ΜΕ ΑΤΕΛΕΙΕΣ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ E2
00.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
00.15 GRIMM
00.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
00.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
00.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΡΟΚΟ E3
00.45 WISH 143
01.00 ΗΜΕΡΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
01.10 THE PARANOIDS
01.15 THE CLOSER 4
01.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
01.30 ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
01.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΡΩΣΙΑ/ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ E4
01.40 ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΨΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ
01.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
02.00 ΗΜΕΡΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
02.15 ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ
02.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
02.30 ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
02.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΡΟΚΟ E3
02.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
03.00 ΗΜΕΡΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
03.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
03.30 ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
03.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΡΩΣΙΑ/ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ E4
03.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
04.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
04.10 ΚΑΤΙ ΔΑΝΕΙΚΟ, ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
04.15 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
04.20 MAD BASTARDS
04.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
04.30 ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
04.35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΡΟΚΟ E3
04.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
05.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
05.25 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ E1
05.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ (Ε)
ALPHA
programma tv ALPHA
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ
07.30 ΤΖΕΙΚ & ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΟΥ ΠΟΤΕ
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ’OΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ’AΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ!
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΙΙ
21.45 ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ
00.00 60` ΕΛΛΑΔΑ
01.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ
02.45 ’AΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ!
03.45 10Η ΕΝΤΟΛΗ
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
ΣΚΑΙ
programma tv ΣΚΑΙ
06.00 LUXE.TODAY E1
06.10 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; E8
06.30 ’EΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
06.35 ΠΩΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ
06.45 ELEMENTARY 4
07.00 ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟ
07.30 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
07.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
07.50 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; E1
08.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ 3
08.15 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
08.30 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ 3
08.40 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΝΤΑΛΑΣ
08.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
09.00 DIRTY ROTTEN SURVIVAL
09.10 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ - ΚΑΝΑΔΑΣ
09.15 ΝΤΑϊΑΝΑ (DIANA)
09.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ BBC WORLD
09.35 Ο ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΗΣ
09.45 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
09.55 CRIMINAL MINDS 8
10.00 BIG FISH TEXAS
10.05 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ
10.30 BBC BUSINESS LIVE
10.55 ΟΙ ΆΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΆΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ E16
11.00 DIRTY ROTTEN SURVIVAL
11.15 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ (SISTER)
11.30 ’EΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ (Ε)
11.50 FAST N’ LOUD
12.00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 10
12.10 Η ΝΥΦΗ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ (THE BRIDE WORE BLACK)
12.30 ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
12.40 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
12.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ 5
13.10 THE SIMPSONS 20
13.30 GMT
13.35 ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 ΥΠΕΡ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ: ΥΠΕΡΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
14.10 FALLING SKIES 5
14.15 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ… ΣΑΛΗΣ, Ο ΜΑΥΡΟΣ ΒΑΡΚΑΡΗΣ
14.30 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
14.55 CRIMINAL MINDS 8
15.00 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΟΥ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
15.25 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
15.30 ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15.50 ΡΩΣΙΚΗ ΕΣΤΙΑ (THE RUSSIA HOUSE)
16.00 DIRTY ROTTEN SURVIVAL
16.20 ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
16.30 ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ - Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΣ ΡΩΣΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
16.50 THE SIMPSONS 20
17.00 ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ 10
17.10 WHISPER OF FEAR (AKA STALKERS)
17.15 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΚΛΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
17.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΘΙΟΥ ΑΜΡΟΛΙΓΟΥΑΛΑ
17.40 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ - ΝΤΑΛΑΣ
18.00 BIG FISH TEXAS
18.10 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ - ΚΑΝΑΔΑΣ
18.30 ’EΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ (Ε)
18.35 Ο ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΗΣ
18.40 ACCORDING TO JIM 2
18.45 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
18.50 ΜΥΣΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (THE EAST)
19.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΟΥ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ
19.05 ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
19.25 CRIMINAL MINDS 8
19.30 ΤΟ BBC ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
20.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 3
20.30 ΠΩΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ
20.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
21.00 ICE ROAD RESCUE
21.30 HOLLYWOOD NEWS FEED
21.50 THE SIMPSONS 20
22.00 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
22.15 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
22.30 ’EΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ (Ε)
22.40 THE X-FILES
23.00 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
23.15 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΝΤΥΛΑΝ ΤΟΜΑΣ (A POET IN NEW YORK)
23.30 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
00.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 3
00.15 ΟΤΙΝΑΝΑΙ
00.20 THE PEOPLE V. O.J. SIMPSON: ACS
00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.00 ICE ROAD RESCUE
01.10 ’OΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (SILENTIUM)
01.15 NCIS LOS ANGELES
01.30 ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
01.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
01.55 ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ
02.00 ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
02.05 THAT 70'S SHOW 6
02.15 CSI LAS VEGAS 13
02.30 ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ
02.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
02.50 ΔΥΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥ
03.00 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
03.10 ΣΤΟΝ ’ΙΛΙΓΓΟ ΤΗΣ ΑΚΟΛΑΣΙΑΣ (HISTOIRES EXTRAORDINAIRES)
03.15 THE WALKING DEAD 6
03.30 ΠΡΟΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
03.40 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ
03.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
04.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΟΥ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ
04.05 HOMELAND 5
04.30 ΑΛΑΣΚΑ: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΥΝΟΡΟ E8
04.45 ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΗΜΕΡΑ
04.55 THE BRIDGE 1
05.00 BIG FISH TEXAS
05.15 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΕΓΩ (THE DARK HALF)
05.20 FAST N’ LOUD E7
05.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ (Ε)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
programma tv ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
05.40 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
05.45 ΗΜΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ
06.00 LUXE.TODAY E1
06.10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
06.15 MONSERRAT
06.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΟΔΑΣ
06.30 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
06.45 WF ΣΟΟΥ
07.00 Ο ΦΑΡΟΣ
07.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΟΔΑΣ
07.20 WF ΣΟΟΥ
07.30 ΠΡΩΙΝΟ ΜΕ ΜΟΔΑ
07.40 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
07.45 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
07.50 WF ΣΟΟΥ
08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
08.15 ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
08.20 WF ΣΟΟΥ
08.30 ΠΡΩΙΝΟ ΜΕ ΜΟΔΑ
08.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΟΔΑΣ
08.55 WF ΣΟΟΥ
09.00 NOVASPORTS7
09.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΟΔΑΣ
09.25 WF ΣΟΟΥ
09.30 ΣΩΖΟΝΤΑΣ ΖΩΑ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
09.50 ΗΜΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ
10.00 ΤΩΡΑ
10.10 WF ΣΟΟΥ
10.25 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
10.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
10.35 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ ΜΟΔΑΣ
10.55 WF ΣΟΟΥ
11.00 PHOTOSTUDIO
11.10 WF ΣΟΟΥ
11.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
11.40 ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
11.45 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
11.55 WF ΣΟΟΥ
12.00 ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
12.05 ΣΤΥΛ ΔΙΑΣΗΜΩΝ
12.10 WF ΣΟΟΥ
12.20 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
12.30 WF ΣΟΟΥ
12.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.10 WF ΣΟΟΥ
13.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 PHOTOSTUDIO
13.25 WF ΣΟΟΥ
13.30 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙΣ
13.50 ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
13.55 WF ΣΟΟΥ
14.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΑΙ
14.05 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΟΔΑΣ
14.15 ΗΜΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ
14.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
14.50 WF ΣΟΟΥ
15.00 Ο ΚΥΡ-ΓΙΩΡΓΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΛΕΣ ΤΟΥ
15.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
15.20 WF ΣΟΟΥ
15.30 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙΣ
15.45 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
15.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΟΔΑΣ
16.00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
16.10 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
16.30 WF ΣΟΟΥ
16.45 MASTERCLASS
16.50 PHOTOSTUDIO
16.55 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
17.00 WF ΣΟΟΥ
17.10 PORTFOLIO
17.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
17.25 WF ΣΟΟΥ
17.30 ΣΩΖΟΝΤΑΣ ΖΩΑ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
17.55 ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΟΔΑΣ
18.15 WF ΣΟΟΥ
18.25 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
18.30 WF ΣΟΟΥ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.50 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.55 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
19.00 WF ΣΟΟΥ
19.10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
19.15 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
19.25 WF ΣΟΟΥ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
19.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΟΔΑΣ
19.55 WF ΣΟΟΥ
20.00 HOT SEAT
20.05 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
20.20 PHOTOSTUDIO
20.25 WF ΣΟΟΥ
20.30 FASHION REVIEW
20.45 WF ΚΑΣΤΙΝΓΚ
20.55 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
21.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΙ
21.10 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ
21.15 WF ΣΟΟΥ
21.25 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
21.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ
21.45 ΗΜΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ
21.55 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
22.00 ΠΑΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΟΙ
22.10 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
22.15 CSI LAS VEGAS
22.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΟΔΑΣ
22.30 WF ΣΟΟΥ
22.35 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
22.40 WF ΣΟΟΥ
22.50 PORTFOLIO
22.55 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
23.00 CRIMINAL MINDS
23.05 WF ΣΟΟΥ
23.15 WF ΚΑΣΤΙΝΓΚ
23.20 WF ΣΟΟΥ
23.30 BEST OF FASHION
23.45 ΗΜΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ
23.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ
00.00 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
00.25 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
00.30 ΗΜΕΡΑ ΜΟΝΤΕΛΟΥ
00.35 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΟΔΑΣ
00.55 WF ΣΟΟΥ
01.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
01.20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΟΔΑΣ
01.30 WF ΣΟΟΥ
01.45 NCIS LOS ANGELES
01.50 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
01.55 WF ΣΟΟΥ
02.00 ΒΡΑΔΙΝΗ ΜΟΔΑ
02.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
02.20 WF ΣΟΟΥ
02.30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
02.35 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
02.45 CSI LAS VEGAS 13
02.50 ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
02.55 WF ΣΟΟΥ
03.00 ΒΡΑΔΙΝΗ ΜΟΔΑ
03.20 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
03.30 GREY’S ANATOMY
03.35 WF ΣΟΟΥ
03.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
03.55 WF ΣΟΟΥ
04.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
04.15 MASTERCLASS
04.25 WF ΚΑΣΤΙΝΓΚ
04.30 WF ΣΟΟΥ
04.40 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ
04.50 WF ΣΟΟΥ
05.00 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΔΑ
05.15 HOT SEAT
05.20 WF ΣΟΟΥ
05.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
Το programma tv προσφερει το ημερησιο προγραμμα τηλεορασης σε πραγματικο χρονο. Επιλεξτε ποια ομαδα καναλιων θελετε να δειτε, και βρειτε πολυ ευκολα τι παιζει αυτη τη στιγμη στην τηλεοραση (με κιτρινο φοντο). Αν εχετε οποιαδηποτε παρατηρηση ελατε σε επικοινωνια με το programma tv.

Η ομαδα του programma tv