Προγραμμα tv για Τεταρτη 3-9-2014

MEGA
programma tv MEGA
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
11.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ
15.40 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ
16.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
19.00 ’OΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
00.30 UNFORGETTABLE
01.30 BIG C, THE
02.00 COMMUNITY
02.30 FANTASY ISLAND
03.30 HAWTHORNE
04.30 BIG C, THE
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ
ANT1
programma tv ANT1
06.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
10.15 THE VOICE
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΆΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ
15.45 PRE-GAME SHOW
16.00 ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
18.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
21.00 ΚΟΡΕΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ
23.00 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ
00.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1
01.15 SUPER GAME
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ
STAR
programma tv STAR
06.00 SMALLVILLE X
06.30 POWERPUFF GIRLS Z
07.00 YOUNG JUSTICE
07.30 ΜΠΑΤΜΑΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
08.00 ΠΕΠΑ: ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ
08.15 ΦΩΤΙΑ, ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ!
08.45 BABY LOONEY TUNES
09.10 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ & ΤΟΥΙΤΙ: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
09.40 SCOOBY-DOO! MYSTERY INCORPORATED
10.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ BARBIE
11.00 SALLY BOLLYWOOD
11.20 DUCK DODGERS
11.50 BEN 10: OMNIVERSE
12.20 BEYBLADE METAL FURY
12.45 X-MEN EVOLUTION
13.15 ANGRY BIRDS
13.30 ΖΙΝΑ VI
14.30 KNIGHT RIDER
15.30 CHRISTINE V
16.30 PSYCH II
17.30 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ STAR
17.45 OUTSOURCED
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΙΙΙ
19.45 STAR ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST IV
22.00 Η ΠΛΕΚΤΑΝΗ
00.30 LAW AND ORDER: L.A.
01.30 SUPERNATURAL VIII
02.30 CHASE
03.30 ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΟΛΗ
ALPHA
programma tv ALPHA
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
07.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ
16.00 LOL:-)
17.00 ΠΕΡΑΣΤΕ, ΦΙΛΗΣΤΕ...ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 REVENGE
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ
22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
23.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ
00.45 10Η ΕΝΤΟΛΗ
01.45 ΝΟΜΟΣ & ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ IX
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ
ΣΚΑΙ
programma tv ΣΚΑΙ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΤΩΡΑ
13.00 NEWSROOM
15.00 AMERICA`S NEXT TOP MODEL
16.00 ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΤΟΥ ΤΑΚΕΣΙ
16.45 CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΣΚΑΙ ΣΤΙΣ 6
20.00 GREY`S ANATOMY II
20.57 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΚΑΪ
21.55 ECO NEWS
22.15 CSI: MIAMI X
23.15 CSI ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ VIII
00.15 BLUE BLOODS II
01.15 DEXTER V
02.15 GREY`S ANATOMY II
03.15 AMERICA`S NEXT TOP MODEL
04.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
05.00 CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
Το programma tv προσφερει το ημερησιο προγραμμα τηλεορασης σε πραγματικο χρονο. Επιλεξτε ποια ομαδα καναλιων θελετε να δειτε, και βρειτε πολυ ευκολα τι παιζει αυτη τη στιγμη στην τηλεοραση (με κιτρινο φοντο). Αν εχετε οποιαδηποτε παρατηρηση ελατε σε επικοινωνια με το programma tv.

Η ομαδα του programma tv